Kasteel Slangenburg

Theater King’s Men speelt: From Shakespeare with Love

Theater King’s Men speelt: From Shakespeare with Love

Startdatum: 22 januari 2027 18:00 - 22:00

Een jukebox over de liefde in vijf bedrijven: Theater King’s Men speelt scènes uit de toneelstukken van Shakespeare, met live muziek. Je begint de avond met een stamppotbuffet in Het Koetshuis, daarna volgt de voorstelling in de Paardenstal bij Kasteel Slangenburg.

Boek tickets

Beschrijving

From Shakespeare with Love
Een jukebox over de liefde in vijf bedrijven

Op vrijdag 22 januari speelt Theater King’s Men From Shakespeare with Love in de Paardenstal bij Kasteel Slangenburg. Je begint de avond in Het Koetshuis, met een stamppotbuffet. Je kiest zelf: met vlees of vegetarisch.

King’s Men neemt je mee op safari door de liefde bij Shakespeare. De leidraad is Venus en Adonis, het eerste officiële werk van de dichter. De godin Venus wordt verliefd op de knappe Adonis, die alleen in de jacht geïnteresseerd lijkt. Shakespeare draait de jacht om en maakt van de jager de prooi.

Aan de hand van dit verhaal en scènes uit Shakespeares toneelstukken gaat het ensemble door alle fasen van de liefde. Je hoort scènes uit Much Ado About Nothing, Twelfth Night, Richard III, Romeo en Julia en A Midsummer Night’s Dream. Met muziek, want “if music be the food of love, play on”. Muzikante en actrice Femke Brinksma versterkt het ensemble.

King’s Men is een Nederlands-Duits ensemble. Ze zijn in de grensstreek bekend van openluchtvoorstellingen als Macbeth en King Lear. Ze spelen in een mix van Nederlands, Duits, Engels en dialect.

Meet & Feel
Exclusief voor blinde en slechtziende bezoekers bieden we een half uur voor de voorstelling een ‘meet & feel’ aan. Dit is een korte rondleiding met de spelers om zo kennis te maken met de vormgeving, kostuums en stemmen van het stuk. Aanmelding via orga@kingsmen-openair.com

Toegankelijkheid (toevoegen na de Meet & Feel)
Heb je een visuele beperking en kom je met de trein? Dan haalt King’s Men je waar nodig op bij station Doetinchem en brengt je na afloop terug. Dat regel je via orga@kingsmen-openair.com

Tekst: William Shakespeare
Artistieke leiding, projectleiding, regie en bewerking: Silvia Andringa
Spel: Femke Brinksma, Christian Cadenbach, Laurens ten Den
King’s Council: Yvon Boerman, Hartmut Brasch, Rob Kolner, Sandra Taken
Vormgeving: Mareike Siepmann
Muziek: Philippo Recording & Production
Productie: Monique Müller
Onze partners: Kloster Bentlage Rheine

Datum: Vrijdag 22 januari 2027
Stamppotbuffet:  vanaf 18:00 uur in Het Koetshuis
Voorstelling: 19:30 tot 21:00 uur in de Paardenstal
Na afloop: Het Koetshuis is open tot 22:00 uur
Prijs: €55 per persoon. Daarvoor krijg je een vegetarisch stamppotbuffet, koffie of thee bij het begin van de voorstelling en de voorstelling zelf. Drankjes bij het buffet en in de pauze kun je los kopen.

 

Informatie

Date: 22 januari 2027

Begintijd: 18:00 CEST

Eindtijd: 22:00 CEST

Venue: Kasteel Slangenburg - Het Koetshuis

Email: info@kasteelslangenburg.nl

Tickets

Datum: vrijdag 22 januari 2027, 18:00 – 22:00 uur

Vul eerst het aantal personen in.

Activiteitenkalender